KURUMSAL

PNG Mühendislik olarak, müşterilerimiz için doğru ürünleri temin etme konusunda Türkiye'de sektörümüzde yer alıyoruz. Kocaeli'de kesici takımları üretiyoruz, sizlere sunuyoruz. Bizim hakkımızda detaylı bilgi almak için yazımıza devam edebilirsiniz.

PNG Mühendislik | Hakkımızda

2007 yılında 20m2 ev ofis olarak başladığımız serüvenimize sizlerin büyük desteği , güveni ve sevgisi ile işlerinizi işlerimiz gördük .HİZMET olgusunu ön plana çıkartıp katma değerli işler yaparak bu günlere beraber geldik. 11 YILLIK SÜREKLİ büyümenin heyacanını sizler ile yaşamak bize sorumluluk yüklediğinin bilinci ile siz KIYMETLİ iş  ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. Şu anda 1600 m2 alanda projelendirme, tasarım, üretim, eğitim, uygulama ve satış mühendislerimizin desteği ile sizler için çalışıyoruz.

Sektördeki 20 yılı aşkın deneyimimiz ve alanında uzman teknik ekibimizle beraber makine ve imalat sektörüne KATMA DEĞER KAZANDIRMAYA ÇALIŞIYORUZ.

Otomotiv, havacılık, medikal, savunma ve genel mühendislik sektörlerinde siz müşterilerimize talaşlı imalat konusunda çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için inovasyonu PNG kültürü haline getiriyoruz.

2007 yılında tek kişiyle çıkılan bu yolculuğa bugün 3 bayi, 65 kişilik ekibimiz ve dünyaya liderlik yapan markalarımızla devam ediyoruz. (Kennametal-Vargus-Emuge-Mahr-Hartner-Farcut)

Son iki yılda üretim hatlarımıza yaptığımız yatırımımızla hem kapasitemizi hem de verimliliğimizi sürekli artırarak sektöre iz bırakıyoruz.

Endüstri 4.0 ‘a uygun makine parkurumuzda CNC tezgah ve ERP program bağlantılı management suite  yatırımımız ile akıllı fabrika olma yolunda ilerliyoruz.

Satış ve pazarlama konusunda dinamik, atak ve hızlı olmak, teknik hizmetlerde sürekli destek vermek, PNG ‘nin kuruluşunun temelidir. İşletmelerin üretim sorunlarına çözüm bulmak, teknolojik yenilenme ve gelişime yardımcı olmak biz PNG ailesinin var olma sebebidir. İşletmelerde gereksinim duyulan tüm mühendislik hizmetleri konusunda dünyadaki son teknolojik yenilikler ışığında üretim odaklı danışmanlık veriyoruz.

Sunduğumuz yüksek kalite standart ve proseslerimizin yanı sıra, PNG olarak sizi dinliyoruz, tecrübeli satış ve mühendislik ekibimizle birlikte, üretiminizde verimliliği arttırmak ve maliyetlerinizi düşürmek için 7/24 yanınızdayız.

ŞİRKET POLİTİKASI

Profesyonel mühendislik hizmetlerinde iddialı olmak, satış ve pazarlama konusunda dinamik, atak ve hızlı olmak, teknik hizmetlerde sürekli destek vermek, PNG ‘nin kuruluşunun temelidir. İşletmelerin üretim sorunlarına çözüm bulmak, teknolojik yenilenme ve gelişime yardımcı olmak PNG’nin varolma sebebidir. Müşterilerimiz talaşlı imalat süreçlerinde gün geçtikçe artan işleme hassasiyetini göz önünde bulundurarak, daha dar toleransları daha verimli bir şekilde işleyebilmeyi, dolayısı ile süreçlerini daha verimli hale getirebilmeyi talep ediyorlar.

PNG Mühendislik olarak biz müşterilerimizin bu taleplerine ( yüksek teknolojinin yardımı ve çok fonksiyonlu takımlandırma seçenekleri ile işleme zamanlarını kısaltarak ) verimlilik artışı ile güçlü işbirliği kurarak, geliştireceğimiz takımlandırma seçenekleri ile tezgahlarının kapasitesini %100 performansla kullanmalarını sağlamak öncelikli hedeflerimizdendir.